cieśla szalunkowy - zbrojarz - murarz - hydraulik - pomocnik
Vista-Constructions
Olecko, Warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Vista-Constructions Sp. z o. o. to Przedsiębiorstwo Wielobranżowe założone z Krakowa Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : CIEŚLA SZALUNKOWY MURARZ ZBROJARZ POMOCNIK hydraulik Miejsce pracy : Niemcy Wymagania : - mile widziane doświadczenie - umiejętność współpracy w grupie - chęć do pracy Oferujemy : - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, urlopy 30 dni, chorobowe) - zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie i - transport do pracy (bez potrąceń z wynagrodzenia) - narzędzia pracy I odzież roboczą - stałą opiekę lekarską - zaliczki, wyjazd I zjazd z kontraktu (opłacony, zorganizowany) - pomoc przy uzyskaniu zwrotu podatku z Niemiec i uzyskaniu dodatku rodzinnego - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego! Praca w polskich ekipach - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej firmie budowlanej Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv z klauzulą na adres lub / I o kontakt telefoniczny tel.

505 089 902 Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Vista - Constuctions (ul.

Morawskiego 5, 30-102 Kraków) w celu realizacji procesu rekrutacji .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku