OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH CNC - Waalwijk, Holandia
T&S Group
Lodz, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs
 • Odjechana Loteria T&S! Co miesiąc do wygrania 2x hulajnoga elektryczna Xiaomi! BRANŻA : Other REGION : The Netherlands, Waalwijk ILOŚĆ MIEJSC : 1 Co będziesz robić : -wykonywać szeroko rozumiane prace tokarsko frezerskie (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, gwintowanie, wytaczanie) w zakładzie produkującym rolki transportowe do wszelkiego rodzaju zastosowań w różnych branżach -obsługiwać obrabiarki CNC -wdrażać programy na obrabiarkach CNC ( FAGOR) -pisać programy na sterowniku maszyny;
 • realizować zadania produkcyjne zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną. Osiągać wymaganą jakość oraz zapewniać ciągłość produkcji.
 • przeprowadzać testy i rozwiązywać drobne problemy techniczne -sprawdzać dostarczony materiał z którym będziesz pracować, pod względem rodzaju, jakości, ilości i pomiarów, -utrzymywać porządek i czystość w miejscu pracy zarówno podczas pracy, jak i po jej zakończeniuOferujemy : Będziesz świetnym pracownikiem jeśli : -znasz dobrze język angielski, lub komunikatywnie holenderski -masz wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym (preferowana specjalność obróbka skrawaniem);
 • potrafisz czytać rysunek techniczny -posiadasz umiejętność programowania oraz obsługi maszyn sterowanych numerycznie -masz prawo jazdy kat B -masz motywację i chęć do pracy My dajemy : -darmowy dojazd do pracy samochodami służbowymi -25 euro / tydzień bonusu dla kierowców samochodów służbowych -pomoc opiekuna przy wyrabianiu numeru Sofi -możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii : zakwaterowania oraz ubezpieczenia -stałe godziny pracy od 8 do 16 : 45 -jeśli okażesz się dobrym pracownikiem, po około pół roku możliwość przejścia na kontrakt bezpośrednio do pracodawcy Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę.
 • Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku