Pokojowa w Hotelu Radisson Blu Sobieski
Radisson Blu Sobieski Hotel
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie, czterogwiazdkowy hotel zarządzany przez międzynarodową grupę Carlson Rezidor Hotel Group poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko : POKOJOWA OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY : umiejętności pracy w zespole doskonałej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu oraz umiejętności harmonijnej współpracy w warunkach stresu koncentracji na szczegółach i wysokiej jakości usług dobrej kondycji fizycznej OFERUJEMY : Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjny pakiet socjalny : opieka medyczna Luxmed, Fundusz Socjalny, posiłki w stołówce pracowniczej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z uzwględnieniem poniższej klauzuli : Na podstawie art.

7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Hotel Jan III Sobieski Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Plac Zawiszy 1, 02-025 Warszawa, KRS 0000035202 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i / lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jest Hotel Jan III Sobieski Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Plac Zawiszy 1. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku