OPERATOR WÓZKA Z UPRAWNIENIAMI UDT
CREW FOR YOU
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

POSZUKIWANY! OPERATOR WÓZKA z uprawnieniami. Mile widziane UDT , ale nie jest to warunek konieczny. Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska (zapewniony dojazd autobusem pracowniczym z Dworca PKP Wrocław) Obowiązki : -

realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletowanie zamówień) - rozładunek / załadunek towaru - praca ze skanerem - dbanie o zgodność jakościową i ilościową towaru Wymagania : -

uprawnienia na wózki widłowe - gotowość do pracy na pełny etat ( system III zmian) - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Co oferujemy?

 • umowa o pracę - 3550 brutto / msc podstawa wynagrodzenia + dodatek za nocki + dodatek za nadgodziny - premia frekwencyjna -
 • autobus pracowniczy dla osób z Wrocławia - benefity : bilety na mecze, koncerty, imprezy społeczne - zapewnione darmowe posiłki pracownicze Agencja Zatrudnienia -

  nr wpisu 16810. Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli : - do CV ze zdjęciem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106 , wpisaną do rejestru KRAZ po numerem 16810. - do CV bez zdjęcia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106 wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810. Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp.

  z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych.

  Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku