Przedstawiciel Handlowy
Job2Find
Toruń, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli szukasz ciekawej pracy w branży HR i chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe ta oferta jest dla Ciebie! Czego oczekujemy : - Wykształcenia minimum średniego - Minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej - Dobrej organizacji pracy własnej - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów - Czynnego prawa jazdy kat.

B Mile widziane : - Umiejętności negocjacyjne - Znajomość Języka angielskiego lub rosyjskiego Twoje zadania : - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B - Prowadzenie rozmów handlowych - Przygotowywanie ofert - Monitorowanie aktualnych kontraktów sprzedażowych - Reprezentacja firmy na zewnętrznych wydarzeniach branżowych Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) - Możliwość zastosowania elastycznego czasu pracy - Pracę w międzynarodowym środowisku - Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Torunia Dołącz do nas! Aplikuj już dziś! Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Job2Find Sp. z o.o. z siedzibą w Wąbrzeźnie przy ul. Grudziądzkiej 32A.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku