Specjalista ds. rekrutacji
Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
‎5 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne i administracyjne z różnych szczebli organizacji (funkcje lokalne i korporacyjne);
  • ścisła współpraca z HR Biznes Partnerami i Managerami w obrębie fabryki ASC w Łodzi oraz Managerami funkcji korporacyjnych (zlokalizowanych w Szwajcarii);
  • odpowiedzialność za poszukiwanie pracowników produkcyjnych (organizowanie wycieczek dla aplikujących, koordynacja procesu wdrożenia, bieżący kontakt z kierownikami produkcji);
  • wsparcie HRBP w tworzeniu zakresu obowiązków dla nowych ról i stanowisk;
  • tworzenie i prowadzenie bazy danych kandydatów;
  • współpraca i koordynacja pracy agencji zatrudniania cudzoziemców i agencji pracy tymczasowych;
  • raportowanie wskaźników rekrutacji na poziomie lokalnym i korporacyjnym (np. : rotacja, czas trwania rekrutacji etc.);
  • udział w projektach ad hoc związanych z obszarem rekrutacji na poziomie lokalnym i regionalnym;
  • udział w promowaniu firmy na Targach Pracy, współpraca z uczelniami wyższymi.
  • Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, włącznie z obszarem produkcyjnym;
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • wykształcenie wyższe (związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi);
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • otwartość, elastyczność i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • To oferujemy

  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie;
  • ciekawe i dynamiczne środowisko pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zdobycie cennej wiedzy od doświadczonych specjalistów.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".