Mechanik sprzętu AGD
Norsk Ombruk AS
Wroclaw, PL
‎6 godz. temu
source : Europa.jobs

Norsk Ombruk AS jest norweskim liderem w zakresie naprawy do ponownego użytku sprzętu AGD. Ze względu na wysoki popyt w tej branży, zatrudnimy wykwalifikowanych mechaników sprzętu AGD.

Poszukujemy mechaników specjalizujących się w naprawie wszystkich rodzajach produktów chłodniczych, kuchenek, piekarników do zabudowy, płyt grzewczych, płyt indukcyjnych, pralek, zmywarek i suszarek.

Kandydat musi mieć doświadczenie w branży, referencje od poprzednich pracodawców oraz umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy oraz pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem w Norwegii.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz wykonywać niezależną i odpowiedzialną pracę wśród wykwalifikowanych współpracowników.

Staniesz się pracownikiem firmy, która cechuje się odpowiedzialnością, dba o zapewnienie dobrych warunków pracy i miłej atmosfery.

Będziesz częścią środowiska pracy zorientowanego na rozwiązania, kompetentnego, ceniącego zaangażowanie i dobrą wolą. Dobry humor w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważny Firma zlokalizowana jest w Stokke, Vestfold, 15 minut od lotniska Oslo Torp. Odpowiemy na wybrane oferty.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku