Inżynier Serwisu (Branża laboratoryjna)
PGB HR
Łódź, Łódzkie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, międzynarodowego dostawcy urządzeń badawczych oraz aparatury pomiarowej i technologicznej renomowanych producentów, poszukuje osoby na stanowisko : Inżynier Serwisu (Branża laboratoryjna) Miejsce pracy : Polska Centralna Nr ref.

SER 1018 PPD WAI Opis stanowiska : Serwis techniczny oferowanych urządzeń. Dokonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń.

Podróże służbowe na wyznaczonym terenie. Diagnostyka oraz usuwanie usterek w istniejących instalacjach. Raportowanie podejmowanych działań.

Obsługa Klientów na terenie wybranego województwa. Wymagania : Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : elektronika, automatyka, mechanika, informatyka).

Doświadczenie w serwisie aparatury badawczej i analitycznej. Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej. Prawo jazdy kat.

B oraz gotowość do pracy w terenie. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Dyspozycyjność i akceptacja częstych podróży służbowych.

Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Międzynarodowe środowisko pracy. Niezbędne narzędzia do pracy.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku