Praca w centrum RZESZOWA!
CCP
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

STANOWISKO : TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA PROJEKT : kontakt ze stałymi Klientami # ELASTYCZNY grafik # Praca w centrum RZESZOWA # Wypłata zawsze w terminie - 2 razy w miesiącu # profesjonalny pakiet wdrożeniowy # wysokie PROWIZJE + podstawa # SUPER atmosfera, możliwość pracy ze znajomymi : ) APLIKUJ ZA POMOCĄ LENTO.

PL Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CCIG GROUP sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) przy ul.

Rzeźniczej 32 / 33 moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em poinformowana / ny, że CCIG GROUP sp. z o. o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych i będą w tym samym celu udostępnione spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej CCIG Group.

Jestem świadomy / a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku