Opiekunka do Pani w ok. Norymbergii
Curaform24
Krosno, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 76 lat, 68 kg, 172 cm , pani ze średnią demencją , długo chorująca na raka, osłabiona po szpitalu, porusza się z pomocą, ryzyko upadku.

Dezorientacja co do miejsca, czasu i osób. Bywa apatyczna. Ograniczony słuch, wzrok, mowa. Pani interesowała się firmą, kwiatami, podróżami.

Sporadyczna praca w nocy pomoc podopiecznej w toalecie. Jest pomoc domowa od poniedziałku do piątku od 9-16 Warunki pobytowe : Pani mieszka w domu jednorodzinnym, 6pokoi, miasteczko, sklepy 5min.

komunikacja 15min. DLA OPIEKUNKI : pokój, Internet, osobna łazienka OBOWIĄZKI : pomoc przy : higienie ciała, przy toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, przy przyjmowaniu pokarmów i płynów, przypominanie o lekarstwach, umawianie i towarzyszenie przy wizytach lekarskich, Gotowanie.

Wymagania : kobieta, wiek obojętny, z doświadczeniem i dobrą znajomością niemieckiego, niepaląca, prawo jazdy. LOKALIZACJA : Offenhausen ( 40 km od Nürnberg ) TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : 22.

08.2016. Naszym Opiekunkom oferujemy : - sprawdzone oferty -legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy -atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności - gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia -opłacanie składek ZUS- średnia krajowa -dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech -pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec Zapraszamy do kontaktu : Curaform 24 Tel.

32 33-93-106,-107 ; 530 074 204 mail :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku