Brukarz - Galabau
Gartengestaltung Dlapka
Warsaw, PL
1 min. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy brukarza, który samodzielnie wykona tynki i tynki.Ważne jest samodzielne wypoziomowanie, przygotowanie podbudowy, ułożenie płyt i tynku.

Buduj kamienne ściany Z prawem jazdy B Better C Ev. Zaletą jest doświadczenie z koparkami 1,5 -3,5 tony.Potrzebuje również pomocy w innych pracach.

Istnieją modele czasu pracy, w których możemy pracować przez cały rok.Możliwe byłoby również robienie wycieczek weekendowych.

Trochę niemieckiego jest ważne.Płacimy na czas, zgłaszamy się do ubezpieczenia zdrowotnego, wypadkowego i emerytalnego, wpłacamy do funduszu emerytalnego, więc masz wszystkie świadczenia socjalne z wysoką Austriakiem.

Korzyści w przypadku sprawy.Oczekujemy terminowej i dokładnej pracy, jesteśmy małym zespołem, pracujemy z natury, płacimy premie za doskonałą pracę.

Wypłata miesięczne wynagrodzenie brutto 2500.- brutto + 13+14 miesięczne wynagrodzenie wynosi netto 2110.- / miesiąc + dieta za pracę na budowie 9.

5.- netto / dzień to około płaca / miesiąc około 2300.- netto normalna praca / tydzień 39 godzinNa koniec sezonu pomocnicy otrzymują premię w wysokości 100 euro miesięcznie, wykwalifikowani pracownicy 200 euro miesięcznie!Otrzymujesz wynagrodzenie + premię świąteczną + premię urlopową + urlop + dodatek dietetyczny za nadgodzinyPosiadamy apartamenty i pokoje obok firmy.

Nie potrzebujesz samochodu.Możesz jechać na zakupy firmowym autem. Bardzo ładne mieszkanie 90m2 3 pokoje kuchnia jadalnia łazienka w tym AGD prąd gaz w tym ogród / pokój 250.

 • mcProsimy o przesłanie szczegółowej aplikacji wraz z CV i zdjęciem, abyśmy mogli złożyć Państwu ofertę. Proszę wszystko po niemiecku(Masz mniejsze kwalifikacje, wyślij nam swoje CV w języku niemieckim, a my złożymy Ci ofertę).
 • www. ogród talent. na office garten-dlapka. pod numerem 0043 / 660 / 101 / 8336Jesteśmy małą firmą rodzinną i czekamy na Twoją aplikację w języku niemieckim! możemy zacząć natychmiast.

  Miesięczne wynagrodzenie, w tym specjalne płatności.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku