Order Picker
Human&Hunter
Kórnik, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

PRACOWNIK MAGAZYNOWY Lokalizacja : Koninko,koło Poznania Wymagania : -chęci do pracy, -rzetelność, dokładność, -mile widziane doświadczenie.

Oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie, -pracę w systemie 2 zmianowym, od poniedziałku do piątku, z możliwością nadgodzin, Obowiązki : -

wyszukiwanie, pakowanie -wykładanie towaru , rozładowywanie towaru na magazynie, -obsługa skanera magazynowego. Nie czekaj! Skontaktuj się już dziś! + 48577660977 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz załączeniu klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku