Magazynier
Abies Polska Sp. z o.o.
Wodzisław Śląski, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

ABIES POLSKA Sp. z o.o. jest dynamiczną i nowoczesną dystrybucją drewna. Nasze doświadczenie, pasja i zaangażowanie mają na celu zapewnić klientom dostępność do wysokiej jakości produktów drewnopochodnych.

W związku z rozbudową siedziby firmy poszukujemy pracownika na stanowisko : MAGAZYNIER Miejsce pracy : Wodzisław Śląski CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH ZADAŃ?

 • Rozładunek, załadunek oraz transport towarów na terenie magazynu -Przyjmowanie dostaw na magazyn oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym -Przygotowanie zleceń dla klientów -Pomoc przy przeprowadzaniu inwentaryzacji -Praca na wózku widłowym -Dbałość o porządek JAKICH OSÓB SZUKAMY?
 • Gotowych do pracy fizycznej -Odpowiedzialnych, rzetelnych i zaangażowanych -Dbających o bezpieczne środowisko pracy -Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych CO ZAPEWNIAMY?
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -Pracę w młodym zespole, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -Atrakcyjne wynagrodzenie -Możliwość rozwoju i awansu -Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (również dla rodziny) -Przyjazną atmosferę pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub dostarczenie ich do siedziby firmy : ul.
 • Marii Dąbrowskiej 7, 44-373 Wodzisław Śląski Do CV proszę załączyć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku