Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym Elbląg
Work & Profit Spółka z o.o.
Elbląg, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia.

W ciągu 19 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko :

KASJER / SPRZEDAWCA

Lokalizacja : Elbląg

STAWKA : 18 zł BRUTTO

ZADANIA :

  • obsługa kasy fiskalnej po przeszkoleniu
  • obsługa klientów
  • WYMAGANIA :

  • Ukończone 18lat
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność w podanym wymiarze godzin
  • Chęć do pracy
  • OFERUJEMY :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 18,00 zł brutto / h
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Bezpłatne szkolenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną - praca tymczasowa
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Przyjazną atmosferę
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem w linku aplikacyjnym lub o kontakt pod numer 725 777 885