Pracownik fizyczny / technik weterynarii / korektor racic
Gab. wet.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Witam! Poszukujemy osoby do pracy w gabinecie weterynaryjnym na stanowisku korektora racic u krów mlecznych. Jest to praca w 2-

osobowym zespole na wygodnym poskromie elektryczno-hydrauliczym.. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy. Z naszych obecnych pracowników zrobiliśmy profesjonalnych korektorów racic w ok.

2 miesiące : -) Także mamy już doświadczenie i opracowany program szkolenia. Oczekujemy chęci do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji, uczciwości i sumienności.

Wymagane prawo jazdy kat. B (najlepiej B+E lub gotowość do zrobienia. Jesteśmy w stanie zasponsorować kat. E do B, jeśli zdecydujemy się na współpracę.

Szukamy osoby poważnej, zdecydowanie na stałe. Praca od poniedziałku do piątku (ilość godzin różna, zależy głównie od tego gdzie znajduje się gospodarstwo klienta.

Weekendy wolne, dni kiedy nie ma umówionych klientów też wolne. Praca głownie w zachodniej części województwa warmińsko-

mazurskiego. Praca na pełen etat, nie na czarno. Płatny urlop. Wzrost płacy wraz z rozwojem firmy. Płaca min. gwarantowana.

Opis pracy w skrócie : praca polega na wprowadzeniu krowy do poskromu i kolejnym unoszeniu przednich kończyn (podnośnik automatyczny) i korekcji racic za pomocą szlifierki kątowej i noża kopytowego.

Praca fizyczna, ale też rozwijająca, bo każde zwierzę jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Gabinety znajdują się w Jezioranach i Biskupcu.

Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt mailowy lub pod numerem 505-525-467. Marta Sztachańska

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku