Programista systemów automatyki (PLC / DCS / SCADA)
MAWOS Sp z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Informacje

MAWOS Sp. z o.o. to stabilna firma inżynierska działającą na rynku od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu

i wdrażaniu pod klucz najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu Automatyki Przemysłowej i Techniki Napędowej

w kraju i za granicą.

Poszukujemy pracowników na stanowisko :

Opis stanowiska

  • Programowanie sterowników PLC i systemów klasy DCS,
  • Programowanie interfejsów operatorskich (HMI / SCADA),
  • Tworzenie i wdrażanie przemysłowych systemów raportowania oraz baz danych,
  • Uruchamianie maszyn i instalacji przemysłowych,
  • Serwis maszyn i instalacji przemysłowych.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika).
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem i konfiguracją układów sterowania / wizualizacji w automatyce przemysłowej.
  • Znajomość środowisk programistycznych sterowników PLC (Siemens / Rockwell / ABB) lub znajomość systemów SCADA (SIEMENS / Wonderware / ASIX).
  • Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata na podobnym stanowisku).
  • Znajomość jęz. angielskiego (lub niemieckiego).
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV.
  • Prawo jazdy kat . B.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w silnej i stabilnej firmie inżynierskiej o wieloletniej renomie.
  • Możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów na terenie całej Polski i poza granicami kraju.
  • Wynagrodzenie zgodne z kompetencjami i doświadczeniem oraz związane z wynikami pracy.
  • Możliwość podnoszenie swoich kwalifikacji oraz stałego rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do najnowszych technologii i branżowych rozwiązań technicznych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Zgłoś tę pracę