Praca w okolicach Berlina - aplikuj i zacznij już!
HR Xperience Poland Sp. z o. o.
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Wyzwania na Twoim stanowisku : - praca na dziale Leergut (sortowanie / pakowanie) na jednym z dwóch magazynów : Magazyn 1 : -sortowanie skrzynek i palet, -załadunek towaru, -sortowanie i rozwożenie towaru na rampie, -utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Magazyn 2 : -rozładunek towaru, -rozwożenie towaru na rampie, -obsługa windy, -praca w myjni, -utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Dołącz do nas, jeśli : -jesteś ambitny i szybko się uczysz, -dokładnie i skrupulatnie wykonujesz swoją pracę, -masz aktualne zaświadczenie o niekaralności, -jesteś punktualny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, -masz doświadczenie w pracach w magazynie- będzie to dodatkowy atut, -możesz wyjechać własnym samochodem - jest to warunek konieczny.

Co chcemy zaproponować Ci w zamian? -stabilne warunki zatrudnienia - niemiecka umowa o pracę, -możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy, -wypłata pieniędzy zawsze w terminie, -wsparcie w załatwieniu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zasiłek rodzinny) opieka polskojęzycznego koordynatora, -pracę blisko granicy.

Nigdy nie pracowałeś za granicą? Czas to zmienić! Aplikuj i wyjedź do pracy - otoczymy Cię kompleksową opieką!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku