Pracownik magazynu - wysoka podstawa + premia
FACHPRACA
Wrocław, Poland
6 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynu.

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z wysokim systemem premiowym
  • wolne weekendy pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę 6 : 00- 14 : 00
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego
  • terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wymagania :

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Zadania :

  • opracowanie dokumentów dla Kurierów i Klientów
  • analiza wybranych parametrów w programie Excel
  • udział w rozładunku i załadunku paczek
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych