Sourcing Specialist
Flextronics
Tczew, Poland
2 d. temu

Job Summary

Obecnie do naszego zespołu w Tczewie poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalista / tka ds. Źródeł Zaopatrzenia (Sourcing Specialist)

Główne obowiązki na tym stanowisku to :

  • przeprowadzanie kwotacji materiałowej, zbieranie ofert od dostawców oraz negocjacje cenowe dla projektów NPI
  • analiza zebranych ofert oraz dobór źródeł zakupu
  • ustalanie warunków współpracy z nowymi dostawcami
  • zamawianie i koordynacja przepływu materiału do budowy prototypów
  • potwierdzanie statusu materiałowego (CTB) dla produktów NPI
  • ścisła współpraca z zespołem CFT (Customer Focus Team) w ramach zapewnienia potrzeb materiałowych
  • ustawianie systemu BAAN pod kątem parametrów zakupowych dla itemów NPI
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego lub kontynuacji studiów (preferowane kierunki techniczne)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office (głównie MS Excel)
  • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z dostawcami
  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętności zarządzania własnym czasem pracy
  • chęci nauki, rozwoju własnego i organizacji
  • umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z systemem BAAN lub innym zintegrowanym systemem zarządzania będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • umowę o pracę
  • Job Category

    Global Procurement & Supply Chain

    Flex is an Equal Opportunity Employer and employment selection decisions are based on merit, qualifications, and abilities.

    We celebrate diversity and do not discriminate based on : age, race, religion, color, sex, national origin, marital status, sexual orientation, gender identity, veteran status, disability, pregnancy status, or any other status protected by law.

    We're happy to provide reasonable accommodations to those with a disability for assistance in the recruitment process.