Pracownik Magazynu Wyrobów Gotowych
BIOAGRA S.A.
Głębinów, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

BIOAGRA S.A. - czołowy producent etanolu i produktów paszowych, poszukuje kandydatów na stanowisko :

OPIS STANOWISKA :

  • Obsługa stanowisk nalewczych etanolu do cystern samochodowych i kolejowych;
  • Obsługa instalacji komponowania mieszanek produktów na bazie etanolu;
  • Obsługa magazynu etanolu;
  • Obsługa procesu ważenia związanego z przyjęciem i wydaniem etanolu.
  • Wystawianie wymaganej dokumentacji magazynowej oraz transportowej.
  • Obsługa stanowiska pracy przy komputerze.
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie : zawodowe lub średnie
  • Znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole.
  • OFERUJEMY :

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Możliwość nauki języka angielskiego w czasie wolnym od pracy
  • Kartę sportową’Ticket Sport & Culture’.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych