Handlowiec
Białystok
Białystok, Podlaskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Wysokie zarobki i gwarancja szybkiego awansu dla młodych ambitnych! Jeżeli jesteś osobą ambitną, stawiającą na rozwój, lubisz bawić się tym co robisz, masz nie więcej jak 30 lat i chciałbyś spróbować swoich sił w sprzedaży, ale brakuje Ci doświadczenia, zaaplikuj do nas - uczymy wszystkiego od podstaw! Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz rozwijać się w sprzedaży, bo zdajesz sobie sprawę, że sprzedaż jest jedyną branżą gwarantującą zarobki na naprawdę wysokim poziomie, ale nie miałeś szansy pracować z najlepszymi - aplikuj - ucz się od prawdziwych REKINÓW BIZNESU! Obowiązki : - godne reprezentowanie marki, - utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, - tworzenie bazy klientów indywidualnych i biznesowych.

Oczekiwania : - dobra organizacja pracy, - komunikatywność, - pozytywne nastawienie, - kreatywność i elastyczność, - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy : - wysokie zarobki; podstawa + prowizja, - naukę sprzedaży od podstaw, - darmowe szkolenia, - przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku