Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów
Inprox sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
25 d. temu
source : Lento.pl

Firma Inprox Sp. z o.o. powstała by obalać stereotypy dotyczące usług informatycznych dla firm i procesów biznesowych. Udowadniamy, że obsługa przez wyspecjalizowaną firmę IT to nie koszt, a czysty zysk, że informatyk to nie Pan we flanelowej koszuli, tylko otwarty do rozmowy i współpracy fachowiec, że optymalizacja firmy nie kończy się na wymianie serwera oraz że nie istnieje coś takiego jak prawie zadowolony Klient.

Jeżeli wyznajesz podobne zasady jak my, to zapraszamy do rekrutacji na stanowisko : Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów Wyzwania na tym stanowisku : Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (telefonicznie, e-

mail, bezpośrednio), Umawianie spotkań biznesowych, Współpraca z aktualnymi klientami, Utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami, Przygotowanie ofert oraz prezentacji, Negocjacje.

Cechy dobrego specjalisty : Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Kreatywność, Samodzielność, Odporność na stres, Wysoka kultura osobista, Umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane : Doświadczenie w sprzedaży, Znajomość branży IT. Co możemy Ci zaoferować w zamian za Twoje zaangażowanie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja), Realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia.

Oferujemy przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny, Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole, Pracę od poniedziałku do piątku, Niezbędne narzędzia do pracy, Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, Szkolenia produktowe.

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy : W tytule prosimy podać numer referencyjny : S / 2018

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku