Pracownik fizyczny
Stolarstwo i Handel
Juszczyn, małopolskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 34-231 Juszczyn 445, powiat : suski, woj : małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Praca w zakładzie stolarskim.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 02.

12.2019 Wynagrodzenie brutto : od 4 000 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni Typ propozycji : praca stała Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • brak lub niepełne podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Dane pracodawcy Pracodawca : Stolarstwo i Handel Krótki

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku