IT Project Manager
Clurgo
Jasna 14/16a, Warszawa
4 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Zadania :

  • Planowanie i prowadzenie projektów IT realizowanych w Clurgo
  • Współpraca ze stroną biznesową zaangażowaną w projekt
  • Zarządzanie budżetem, zakresem i harmonogramem projektu
  • Identyfikowanie i zarządzanie ryzykiem projektowym, proponowanie rozwiązań
  • Oferujemy :

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub w biurze
  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia wynikające z zapewnienia ciągłości projektów
  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Karty Multisport
  • Zajęcia języka angielskiego w małych grupach
  • Kogo poszukujemy?

    Oczekujemy od Ciebie :

  • Minimum trzyletniego doświadczenia na stanowisku IT Project Managera
  • Doświadczenia w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania, w szczególności SCRUM
  • Proaktywnego podejścia do realizowanych zadań
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum C1 oraz doświadczenia w prowadzeniu projektów międzynarodowych
  • Mile widziane :

  • Certyfikat : PRINCE, PMI lub odbyte szkolenia z podobnego zakresu
  • Doświadczenie jako Programista, Analityk Biznesowo-Systemowy
  • Doświadczenie w dużych organizacjach / projektach
  • Czego wymagamy?

    3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • Scrum
  • Scrum
  • Project management
  • Business Analysis
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 16800-20160 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking rowerowy
  • Kim jesteśmy?

    Clurgo to zespół doświadczonych Programistów, Project Managerów, Analityków i Projektantów IT. Razem tworzymy oprogramowanie, które przynosi wymierne korzyści biznesowe firmom na całym świecie.

    Dołącz do naszego zespołu jako IT Project Manager i wspólnie z nami twórz konkretne rozwiązania oparte w 100% o technologie IT.