Pracownik Produkcji
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Środa Wielkopolska
6 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • Proste prace manualne przy wytwarzaniu produktów
  • Kontrola jakości wykonywanych produktów
  • Pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej
  • Pilnowanie porządku na stanowisku pracy
  • Nasze wymagania :

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4 brygadowym
  • Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • Umiejętności : techniczne, manualne, pracy w zespole
  • Chęci do pracy (doświadczenie nie jest wymagane!)
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6 : 00-14 : 00; 14 : 00-22 : 00; 22 : 00-6 : 00)
  • Stawkę : 21-24 zł / h brutto (zależna od doświadczenia)
  • Premię miesięczną : 600 - 1000 zł brutto
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Liczne szkolenia i kursy - finansowane przez firmę
  • Konkursy i prezenty dla pracowników i ich rodzin
  • Owoce dla naszych pracowników
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Łatwy dojazd z dworca PKP w Środzie Wlkp. ok. 10 minut linią autobusową nr 1
  • Zgłoś tę pracę