Ustawiacz/ Lider
HSV Polska Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

HSV - POLSKA SPÓŁKA z o. o. 50 lat doświadczenia HSV w Europie oraz ponad 20 lat obecności w Polsce czynią HSV-Polska liderem w sektorze przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych.

Jeżeli szukasz stabilnego miejsca pracy w zgranym zespole to rewelacyjnie trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą i wyślij swoje CV! USTAWIACZ / LIDER Zadania : -

przezbrajanie maszyn; form wtryskowych - ustawienie parametrów - naprawa i konserwacja maszyn - chęć modernizacji i udoskonalania maszyn -

wsparcie operatorów w procesach produkcyjnych - kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji - czuwanie nad zachowaniem ciągłości produkcji Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie na podstawię UMOWY O PRACĘ bezpośrednio przez Pracodawcę Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy od pierwszego dnia pracy Bogaty pakiet socjalny m.

in. -premia roczna -premia wakacyjna -karta rekreacyjno-sportowa OK System -ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach -

opieka medyczna Medicover dofinansowana przez pracodawcę -gorące napoje; automaty vendingowe Prace w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu (Psie Pole) miejsca parkingowe dla pracowników, łatwy wyjazd z miasta oraz dobre połączenie autobusowe z Kiełczowa oraz pobliskich miejscowości Wymagania : -

 • podstawowa znajomość maszyn - dokładność, odpowiedzialność - umiejętność pracy w zespole - stanowczość - mile widziana szkoła zawodowa / technikum / studia o profilu związanym z mechaniką;
 • budową maszyn - mile widziana osoba z aspiracjami na lidera - mile widziane doświadczenie w podobnej branży Już dziś wyślij swoje CV lub zadzwoń tel.

  664 985 200, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania! Do zobaczenia w strukturach HSV! Administratorem Państwa danych osobowych jest HSV POLSKA sp.

  z o. o., Łódź, 94-104, ul. Laskowicka 12 / 20, NIP7491833077, tel. : +48 (42) 689 04 16, Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest rekrutacja.

  Dane mogą być udostępniane podmiotom rekrutującym. Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas postępowania rekrutacyjnego.

  Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa, które określa Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz wyrażonej zgody, przy czym przysługuje Państwu możliwość jej wycofania w dowolnym momencie, bez wpływu na legalność przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Posiadają Państwo prawo do dostępu oraz do sprostowania podanych danych. Przysługuje Państwu również prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  Mogą Państwo skorzystać z przysługujących praw kontaktując się z Administratorem przez powyższe dane kontaktowe. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanego przetwarzania nie występuje profilowanie.

  W przypadku występowania dodatkowych danych względem art. 22(1) (np. wizerunek w CV), wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, poprzez ich przesłanie do Administratora.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku