Personel sprzątajacy Wrocław!
AO Specjał
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY Miejsce pracy : Wrocław Zadania : - utrzymanie czystości pomieszczeń (korytarze, toalety itp.), -

praca od poniedziałku do piątku, Wymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku, - motywacja do pracy, - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy : - pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony, - zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, - regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie, -

stałe wsparcie Kierownika. Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowanych 3 miesiącach umożliwiamy : - dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, -

dofinansowanie do okularów co 2 lata, - dofinansowanie dojazdów do pracy, - dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, - pomoc w nagłych wypadkach, -

możliwość skorzystania z dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne, - preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod numerem : 885 994 570 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.

00 - 15.00). Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)" Jeżeli chce Pani / Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji (zgodnie z art.

6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem Pani / Pan danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Specjał Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ( kod : 00-

175) ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok 5. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

 • Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem;
 • jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości.

  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.

  04.2016r. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.

  W przypadku wyrażenia przez Panią / Pana na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku