Specjalista ds. Procesów Operacyjnych/Święcice
Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandyt
Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. Procesów Operacyjnych Miejsce pracy : Święcice Numer ref : SOP / 19 / S Czas pracy : -

5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, - praca w godzinach 13 : 00-21 : 00. Obowiązki : - weryfikacja i załadunek przesyłek na transporty liniowe, -

skanowanie przesyłek, - zamawianie oraz wysyłanie transportów liniowych, - obsługa dokumentacji transportowej, - wykonywanie raportów.

Wymagania : - motywacja do pracy, - umiejętności dobrej organizacji czasu pracy, - komunikatywność. Oferujemy : - długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej, -

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie miesięczne 2372 zł brutto plus premie. Dziękujemy za przesłana aplikację.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście : Agencja Pracy Czasowej Tempus A ul. Meander 15 (okolice metra Natolin) 02-

791 Warszawa godziny otwarcia : poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku