Senior Digital Designer! ⚡️
25wat
Wrocław, PL
1 d. temu
source : RocketJobs

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

 • projektowanie graficzne z zakresu digital marketingu, brandingu, UX / UI
 • obsługę projektów z obszaru brandingu i digital marketingu, UX / UI
 • realizację celów wizerunkowych Klienta
 • współpraca z klientem, prowadzenie projektów
 • kontrolę jakości treści, które wychodzą spod ręki teamu kreatywnego
 • współpraca z twórcami treści (dział digital, copy, wideo itp)
 • Kogo szukamy?

  Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Korzystasz z pakietu Adobe, jesteś wirtuozem Photoshopa, Illustratora, Adobe XD lub Sketcha Masz doświadczenie w pracy z klientem, a hasła takie jak większe logo’ czy a jak to będzie wyglądać zielone’ nie wywołują u Ciebie wysypki Jesteś graczem zespołowym, lubisz pracować w grupie, a do tego umiesz prowadzić zespół, przejąć inicjatywę gdy to konieczne i zadbać o dobrą atmosferę w teamie Wytyczne do grafik digitalowych i funkcjonalnych interfejsów masz w małym palcu, wiesz gdzie umieścić button, a gdzie hasło, żeby grafika była atrakcyjna i działała Korzystasz z języka angielskiego w mowie i piśmie Masz udokumentowane portfolio, które możesz nam pokazać - logotypy, aplikacje, strony, grafiki digitalowe Osoby z zajawką na digital i branding śledzisz branżę, lubisz stosować nowości, wiesz co działa, a co nie, potrafisz rozwiązania zarekomendować Klientowi. Co będzie atutem?

 • Podstawowa znajomość html, znajomość specyfiki projektów z pogranicza IT
 • Znajomość programów do zarządzania projektami : Click Up, Jira, Basecamp lub inne
 • Znajomość prawideł dobrego UX i patternów UI
 • wykształcenie Projektowanie komunikacji / branding / grafika
 • Oferujemy : Stałe zatrudnienie z umową o pracę po okresie próbnym (inne formy zatrudnienia też wchodzą w grę!) Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia Wsparcie coacha w onboardingu oraz w indywidualnym procesie rozwojowym Zgrany team z doświadczonym managerem, który wygrywa puchary za kreatywność

  Pizza day w każdą środę!

  Jeśli pasujesz do powyższego opisu ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs . Razem z CV prześlij nam swoje 3 największe sukcesy oraz napisz, jakiego rodzaju projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa - nie możemy się doczekać, aż się spotkamy!

  Dodatkowo odnajdziesz się u nas dobrze, jeśli identyfikujesz się z postawą proaktywną, odpowiedzialną i asertywną oraz potrafisz działać w grupie Trzy zasady, których się trzymamy :

  I. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO i zawsze myślimy o tym, jak wpuścić nasze działania na wyższy level. II. Jesteśmy samodzielni i przy tym rozumiemy, że to wiąże się z byciem asertywnym

  i odpowiedzialnym za wynik i efekt. III. 80% zadań realizujemy w małych zespołach, gdzie wspólnie pracujemy na sukces Klienta.

  Każdy z nas jest mocnym graczem. Szukamy osoby, która chce być częścią teamu, a jednocześnie kiedy trzeba, wie jak poprowadzić piłkę do bramki Czym się zajmujemy?

  25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów. Obecnie mamy ponad 30 osób na pokładzie z czego 20 pracuje w naszym biurze na Kościerzyńskiej 32A we Wrocławiu.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów od brandingu i strategii, web designu na digitalu kończąc. Nasze motto to ZEROBULLSHIT - jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków - wszystkim naszym działaniom zarówno jeżeli chodzi o Klientów, jak i pracę w zespole przyświeca ta idea.

  Dla kogo działamy? Jesteśmy agencją for gamechangers - chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych, po to by ją zrealizować.

  Działamy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą wejść na wyższy level i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu.

  Działamy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś kto będzie częścią tej historii.

  Informujemy, że administratorem danych jest 25wat z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ząbkowicka 55 (dalej jako "Administrator").

  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Dane osobowe przetwarz...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku