Poszukujemy kucharza / pomocnika na stałe lub sezonowo
Boston pizza
Rewal, Zachodniopomorskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Oferujemy pracę na stanowisku kucharza / pomocnika w Boston pizza Rewal - wymagana aktualna książeczka zdrowia. - chęci do pracy możliwość noclegu Premia za Zaangażowanie i dobre Wyniki w Pracy Stabilne Warunki Zatrudnienia Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie (wszystko zależy od umiejętności oraz zaangażowania) Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie +48 660694857 lub Prosimy o zamieszczenie w Cv klauzuli o ochronie danych osobowych następującej treści : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.

2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. UWAGA : Dokumenty bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku