Technolog - obróbka skrawaniem
GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Debica, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Technolog obróbki skrawaniem

Miejsce pracy : Dębica

Opis stanowiska :

  • Opracowanie i emocja technologii obróbki skrawaniem
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i określenie ich norm czasowych
  • Optymalizacja procesów technologicznych
  • Kontrola parametrów procesu technologicznego
  • Projektowanie i koordynacja opracowania narzędzi pomocniczych
  • Opracowanie technologii naprawy w przypadku braków i reklamacji, udział w analizie problemów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie z zakresu materiałoznawstwa, obróbki mechanicznej, technologii produkcji metali, mechaniki i budowy maszyn
  • Doświadczenie na stanowisku Technologa min. 3 lata
  • Dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem, (znajomość zagadnień z zakresu spawalnictwa i zabezpieczeń antykorozyjnych)
  • Znajomość technologii obróbki (aluminium, żeliwo, stal, stal nierdzewna)
  • Znajomość SolidEdge, Inventor, AutoCAD,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia firma jest otwarta na negocjacje i konkurencyjne zarobki
  • Premię indywidualną
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6 : 00 14 : 00
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zwiększania swoich kompetencji i ciągłego rozwoju - firma zajmuje się produkcją jednostkową
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.