Specjalista ds. wierzytelności
FORFAKTOR Sp. z o.o.
Sosnowiec, Śląskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska pracy FORFAKTOR SP. Z O.O. będąca jednym z liderów branży obrotu wierzytelnościami w segmencie B2B, w związku z planami dalszego rozwoju w Sosnowcu, poszukuje Kandydatów zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy w ramach struktur Forfaktor Sp.

z o.o. na stanowiska związane z faktoringiem, windykacją i wykupem wierzytelności. Miejsce pracy : Sosnowiec nr ref : W / 10 / SO / JOBER Osoby zatrudnione na ww stanowiskach w firmach konkurencyjnych, które zechcą umówić się na spotkanie proponujemy całkowitą dyskrecję .

Zakres obowiązków : aktywne pozyskiwanie Klientów przeprowadzanie diagnozy potrzeb Klientów utrzymanie dobrych relacji z Klientami prowadzenie negocjacji i zawieranie kontraktów handlowych kontrola i monitoring realizowanych projektów dbanie o dobry wizerunek Firmy Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz kompetencji Kandydatów (podstawowe oraz wynikowe) system szkoleń produktowych oraz sprzedażowych na początek szkolenie wprowadzające zatrudnienie w ramach umowy o pracę niezbędne narzędzia pracy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się spółce o ustalonej wysokiej pozycji rynkowej Wymagania Od Kandydatów oczekujemy : wykształcenia wyższego oraz popartego sukcesami co najmniej 1-

rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług skierowanych do sektora klientów biznesowych znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych zorientowania na sukces w sprzedaży, determinacji i skuteczności w osiąganiu wyznaczonych celów umiejętności planowania i organizacji pracy zdecydowania, samodzielności oraz dynamizmu w działaniu wysokiej motywacji, pracowitości i zaangażowania w wykonywaną pracę umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office ewentualnie aplikacji CMR czynnego prawa jazdy kat.

B Dodatkowymi atutami będą : znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem informacji gospodarczych praktyczna wiedza z zakresu obrotu wierzytelnościami umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne poparte odpowiednimi szkoleniami wytrwałość, konsekwencja i systematyczność.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli : Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Forfaktor sp.

z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.) .

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku