MAGAZYNIER
AS Spółka Cywilna
Pułtusk, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Producent opakowań kartonowych z siedzibą w Gzowie gm. Pokrzywnica w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko : MAGAZYNIER Opis stanowiska : - rozładunek i załadunek surowca, wyrobów gotowych, palet itp.

 • dbanie o porządek w miejscu pracy - przygotowanie towaru do wysyłki - odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych - bieżące wsparcie produkcji - praca od poniedziałku do piątku 2 zmianowa - zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska Wymagania : - wykształcenie min.
 • zawodowe - uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane) - doświadczenie w pracy na wózku widłowym - mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym Oferujemy : - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość rozwoju zawodowego - niezbędne narzędzia pracy - pracę od zaraz - atrakcyjne wynagrodzenie Zachęcamy do wysyłania CV na adres e-mail : Biorąc udział w rekrutacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego.

  Po zakończeniu procesu rekrutacji dane osobowe zostaną automatycznie usunięte i nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

  Aplikacji nie odsyłamy i kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. W związku z powyższym prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez AS spółka cywilna z siedzibą w Serocku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku