Asystent specjalisty laboratorium
Adecco Poland Sp. z o.o.
Mysłowice, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata / -tki na stanowisko :

Zadania :

  • badanie surowców i produktów pod kątem zgodności ze standardami jakościowymi
  • pobieranie próbek surowców, półproduktów oraz produktów do analiz
  • przeprowadzanie zgodnie z wytycznymi analiz fizykochemicznych, mikrobiologicznych oraz oceny organoleptycznej w celu zapewnienia jakości produktu
  • wystawianie atestów jakościowych
  • przygotowanie sprzętu do badań, mycie i sterylizacja szkła laboratoryjnego
  • kontrolowanie zgodności etapów procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi normami jakości
  • sporządzanie raportów
  • Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie spożywcze lub chemiczne, preferowane wyższe w zakresie technologii żywności
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość procesów technologicznych
  • umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności sensoryczne
  • dokładność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę, od zaraz!
  • kasę zawsze na czas!
  • cotygodniowy bonus w postaci produktów klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie!
  • pracę w firmie będącej liderem w branży
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych i otrzymania nagrody 800 zł za każdą polecona osobę (2 osoby 1600 zł, 3 osoby 2400 zł, możesz polecić nieograniczoną ilość osób )
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych w tym karta sportowa
  • możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

    POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

    MAMY TEŻ OFERTĘ PRACY WAKACYJNEJ

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt

    telefonicznie 695 061 280, 32 324 04 28