pomocnik montera rusztowań > Niemcy > bez doświadczenia i języka obcego
Randstad Polska
Krapkowice, Polska
1 d. temu

Szukasz dobrze płatnej pracy w Niemczech? To świetnie się składa!

12,55 euro brutto za godzinę (około 1500 euro "na rękę") + nadgodziny + dodatki, umowa o pracę z firmą rozpoznawalną w całej Europie, długotrwałe zatrudnienie, zapewnione zakwaterowanie i transport służbowy na miejscu, zapewniona opieka koordynatorów.

Nie musisz znać języka niemieckiego. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Ciebie nauczymy!

oferujemy

  • 12,55 euro brutto za godzinę (około 1500 euro "na rękę") + możliwość pracy w nadgodzinach
  • długotrwałą współpracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą. Bogaty pakiet socjalny.
  • regularne zjazdy do Polski. 4 tygodnie pracy i 1 tydzień w domu.
  • możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego w Niemczech
  • zapewnione zakwaterowanie w Niemczech; dobre warunki, bliko pracy
  • zapewniony transport służbowy w Niemczech
  • opieka koordynatorów
  • szkolenie przygotowujące do pracy prowadzone w Ostrzeszowie po którym następuje zatrudnienie i wyjazd do pracy w Niemczech.
  • W trakcie szkolenia firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w Ostrzeszowie + kanapki na śniadanie

  • możliwość podniesienia kwalifikacji (nauka języka obcego, dofinansowanie do dalszego kształcenia).
  • zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań systemowych typu Layher na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia
  • oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokościach
  • chęć podjęcia się długotrwałej współpracy
  • Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667 890 038.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47