Opiekunka do seniora w Niemczech w okolicach Hanow
HDOmedical Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Opiekunka do seniora w Niemczech w okolicach Hanoweru Planowany termin wyjazdu : 26.10.2020 na min. 2 miesiące Wymagania : opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego Wynagrodzenie (Euro netto / miesiąc) : 1700 € + 180€ zwrot kosztów podróży plus premia świąteczna Miejsce : 31319 Sehnde Opis zlecenia : Pan 81 lat, 70 kg.

Pfelgedienst. Pan cierpi na nowotwór w zaawansowanym stadium. Jest mobilny, ale wymaga stałej asekuracji. Potrzebuje wsparcia przy wykonywaniu codziennych czynności.

Z reguły podopieczny przesypia noce, bardzo rzadko trzeba sprawować opiekę nocną. Senior mieszka ze swoją żoną w domku jednorodzinnym, a dla opiekunki przygotowany jest pokój, internet będzie założony.

Żona podopiecznego posiada prawo jazdy, będzie robiła zakupy. Do obowiązków opiekunki należy zakładanie i ściąganie gorsetu, podawanie Panu leków i prowadzenie gospodarstwa domowego. Zgłoś się już dziś!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku