Komisjoner / pakowacz zabawek - Niemcy
UNIWORK Sp. z o.o.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Firma niemiecka zatrudni osoby w magazynie w Lotte do komisjonowania zabawek KOMISJONERA / PAKOWACZAOPIS STANOWISKA- zbieranie zamówień zabawek za pomocą skanera z niskiego poziomu,- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,- ogólne prace magazynowe.

WYMAGANIA- znajomość języka niemieckiego nie wymagany- gotowość do wyjazdu do Niemiec,- chęć do pracy-własny środek transportu mile widziany NASZA OFERTA- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie - stawkę od 11,15 euro brutto / h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele i święta- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień,- opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

 • oferta dla parKRAZ Nr 19107 UWAGA!!Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wmojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekstjednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku