Lakiernik przemysłowy do konstrukcji stalowych - Strzegom
POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o.
Strzegom, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Serdecznie witamy w Hocker Polytechnik. W sumie do dzisiaj zostało wymyślonych, opracowanych i zbudowanych przez HOCKER POLYTECHNIK ponad 50.

000 instalacji znaczący wkład w podniesienie kompetencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw. Nasze instalacje techniki powietrznej, systemy brykietujące i rozwiązania są szeroko stosowane w zakładach przemysłowych i rzemieślniczych na całym świecie.

POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko : Lakiernik przemysłowy do konstrukcji stalowych -

Strzegom Miejsce pracy : Strzegom, woj. dolnośląskie Obowiązki : - malarz-lakiernik konstrukcji stalowych i wyrobów metalowych.

Wymagania : - doświadczenie w malowaniu metodą natryskową w systemach wielowarstwowych, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -

czyszczenie i przygotowywanie elementów do malowania, - umiejętność pracy w zespole, - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, -

uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu zerowego oraz uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem.

Naszym pracownikom oferujemy : - stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową, -

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników, - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, -

przyjazną atmosferę pracy, - pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych, - pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy grupowego ubezpieczenia, -

możliwość dalszego rozwoju. Kontakt Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, klikając w przycisk aplikowania bądź o nadsyłanie ofert listownie z adnotacją : odpowiedź na ofertę pracy : Malarz konstrukcji stalowych na adres : POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp.

z o.o. ul. Jeleniogórska 1a 58-150 Strzegom tel. 74 855 38 84 Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku