operator mieszalni farb
Randstad
Kielce, Świętokrzyskie
6 d. temu

job description

Lubisz wykonywać kreatywne zadania i posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie? Nasza oferta czeka tylko na Ciebie!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną
  • Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • zadania

  • Techniczne wsparcie w procesie produkcyjnym
  • Aktywny udział w ciągłym ulepszaniu procesów przygotowywania farb oraz zarządzania gospodarką farbową
  • Realizacja zamówień produkcyjnych w oparciu o plan produkcji
  • Aktywne wykorzystywanie programów oraz narzędzi wspierających pracę mieszalni (Oprogr. X-rite, IMS, Excel, proofer etc.)
  • Zarządzanie gospodarką farb zwrotnych (aktywne wykorzystywanie w procesie produkcji, utrzymywanie minimalnego stanu)
  • Odpowiedzialność za porządek na mieszalni w obrębie magazynowania farb oraz wdrażanie zaleceń poaudytowych
  • oczekujemy

  • Doświadczenia na stanowisku magazynowo-produkcyjnym
  • Dobrej znajomości komputera w tym MS Office
  • Dobrego postrzegania kolorów
  • Umiejętności pracy pod presją
  • Elastyczności, inicjatywy i kreatywności w działaniu
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, elastycznej osobowości do radzenia sobie z wymaganiami w środowisku klienta
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wykształcenia średniego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych