Account Manager
ZnanyLekarz
Warszawa, PL
‎15 godz. temu
source : RocketJobs

ZnanyLekarz poszukuje Account Managera który wesprze nasz Sales Team. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu : ludzki.

Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Tym razem szukamy osób do nowego zespołu , które będą nawiązywać współpracę z placówkami medycznymi. Oferujemy produkt, który upraszcza zarządzanie sekretariatem / recepcją, optymalizując pracę osób odpowiedzialnych za rejestrację i zapisy nowych pacjentów. Brzmi dobrze, prawda?

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Na początek poszukasz najbardziej efektywnej dla siebie drogi dotarcia do klientów - staniesz się prawdziwym ninja jeśli chodzi o spotkania z osobami zarządzającymi placówkami medycznymi : )
  • Później rozkochasz potencjalnych klientów w produkcie, który ułatwia ich codzienną pracę - staniesz się ekspertem w zakresie jak najlepszego wykorzystywania produktu do osiągania celów poszczególnych placówek i sprawisz, że będą zastanawiali się, jak mogli wcześniej żyć bez korzystania z niego!
  • A na koniec sprawdzisz, co się udało, a co mogło pójść lepiej. Mamy kontrolę nad tym co robimy i dzięki liczbom wiemy, jak nieustannie ulepszać naszą pracę.
  • Wierzymy, że z naszym wsparciem będziesz zawsze osiągał swoje cele sprzedażowe!

    Jeśli będziesz miał ochotę to :

  • Inne działy organizują różnorodne projekty! Jeśli zechcesz, zaangażujesz się w PRowe projekty Iwony albo wesprzesz team Customer Experience w nagraniach wideo.
  • Spokojnie, to tylko część naszych zajawek, ale resztą pochwalimy się w czasie rozmowy!

    Jeśli w Twoim CV pojawią się :

  • doświadczenie w sprzedaży (najlepiej bezpośredniej) oprogramowania / software / SaaS - już roczne jest dla nas OK!
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 - jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera.
  • Prawo jazdy kat. B (i do tego dysponujesz własnym autem!)
  • to wystarczy, abyś mógł je nam podesłać!

    A jeżeli poza tym umiesz słuchać rozmówcy, wiesz, co to badanie potrzeb, a znajomi od zawsze Ci mówią, że powinieneś sprzedawać to masz 95% pewności, że się odezwiemy.

    Co zapewniamy?

  • wynagrodzenie podstawowe od 5000 do 7500 zł netto (+VAT) + premie uzależnione od realizacji targetu - bez górnych sufitów,
  • umowę B2B (okres próbny, potem czas nieokreślony). Jeśli wolisz umowę o pracę to też jesteśmy otwarci na to rozwiązanie,
  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.
  • pracę w 100% zdalną,
  • telefon służbowy, laptopa,
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • bezstresowy okres wdrożenia - masa szkoleń i warsztatów (brzmi banalnie, ale naprawdę tak jest!),
  • Kartę LunchPass, żebyś mógł chwycić kawę w drodze do klienta,
  • realny rozwój - organizujemy masę szkoleń wewnętrznych, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.
  • Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda #znanyodkuchni koniecznie zajrzyj na Facebooka i Instagrama.

    Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami :

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole.
  • Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić : -)

  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każdy Opiekun ma pod swoimi skrzydłami portfel klientów, z którymi buduje relacje, wspiera i doradza według własnego pomysłu.
  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować : ) Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!
  • Jeśli dotarłeś do tego miejsca, nie masz innego wyjścia, niż kliknąć Aplikuj i podesłać nam namiastkę siebie w formie CV.

    Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!ZnanyLekarz sp. z o.o. informuje, że : 1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych związanych z procesem rekrutacji jest ZnanyLekarz sp.

    z o.o. z siedzibą ul. Kolejowa 5 / 7 01-217 Warszawa, KRS nr 0000347997 (dalej : Administrator ).2.W sprawie danych osobowych można skontaktować się z ABI (od 25.

    05.2018 IOD) abi znanylekarz.pl.3.Celami przetwarzania Pani / Pana danych osobowych przez Ad...more