Pracownik magazynu-bezpłatny dojazd-jedna zmiana-od zaraz!
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Dobra-Nowiny
‎19 godz. temu
source : infoPraca

Nasza oferta :

  • wynagrodzenie 23 zł brutto / h
  • pracę na jedną zmianę od 14 do 21 od poniedziałku do piątku
  • bezpłatny dojazd do / z pracy z Łodzi, Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Kutna i Krośniewic
  • umowa o pracę
  • codziennie bezpłatny, ciepły obiad
  • Multisport za 74 zł( pakiet bez limitu wejść)
  • rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Twoje obowiązki :

  • praca fizyczna, polegająca na sortowaniu paczek kurierskich
  • proste prace magazynowe, obsługa wózka ’paleciaka’
  • załadunek / rozładunek dostaw
  • Nasze oczekiwania :

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej-dźwiganie do 30 kg
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność
  • nie wymagamy doświadczenia
  • ze względu na normy bhp oferta skierowana jest do mężczyzn
  • Zgłoś tę pracę