Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki
3S GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lubaczów, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Firma 3S Group obecnie poszukuje pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy : Jarocin i okolice

WYMAGANIA :

Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Komunikatywność oraz koncentracja na cele

Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

Negocjowanie i finalizowanie umów

Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem !

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Aktywne pozyskiwanie klientów

Sporządzanie ofert techniczno-handlowych

Współpraca z innymi działami w firmie

OFERUJEMY :

Elastyczne możliwości współpracy w zależności od preferencji kandydatów

Możliwości awansu

Niezbędne narzędzia do pracy

Szkolenia wewnętrzne

3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb.

3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce.

W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów.

Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.

W dobie ogromnych wzrostów cen energii elektrycznej w Polsce instalacja fotowoltaiczna daje Tobie i Twojej rodzinie gwarancję niezależności energetycznej na minimum 25 lat! Postępujący wzrost cen energii elektrycznej przestanie mieć dla Ciebie znaczenie!

Prosimy o załączenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)