Pracownik (k/m) – mycie okien – Niemcy
Concept Plus
Cała Polska
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik (k / m) mycie okien Niemcy Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko :

Pracownik (k / m) mycie okien Niemcy

Miejsce pracy : Lingen / Meppen / Haren

Zakres obowiązków :

Ręczne mycie różnego rodzaju powierzchni szklanych (okien, witryn, ścian działowych, luksferów), ale nie na wysokości!

Czyszczenie ram i izolacji

Mycie okien zarówno w domach prywatnych, jak i biurach

Wymagania :

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wymóg konieczny

Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2 / B1

Prawo jazdy kat. B wymóg konieczny

Wysoka kultura osobista

Zdolność do szybkiego przystosowywania się

Samodzielność i rzetelność

Oferujemy :

Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Wynagrodzenie 14 € brutto / h

Dodatki za pracę w niedziele i święta

Samochód służbowy

Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wsparcie polskiego koordynatora