Junior Tester
CGI Inc.
Warsaw, Poland
5 d. temu

Position Description

Interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie consultingowej na projektach dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych?

Czy chcesz rozwijać dalej swoje kompetencje w fantastycznej atmosferze profesjonalistów zespołu Quality Assurance? Zapraszamy do kontaktu

Zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie przypadków testowych i wykonywanie testów manualnych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Przygotowywanie planów i harmonogramów testów
  • Rejestracja wyników testów, zgłaszanie i obsługa problemów
  • Raportowanie wyników prac
  • Współpraca z liderami i koordynatorami obszarów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
  • Znajomość metodyk wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w testach dla branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się i czytanie dokumentacji
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność) oraz umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój
  • Dodatkowe atuty :

  • Certyfikat ISTQB Foundation Level
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z : MS Office (w tym Excel), JIRA, HP QC
  • Naszym Konsultantom oferujemy :

  • Umowa o pracę
  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • Multisport Plus i program Oxygen
  • Fundusz Inwestycyjny finansowany przez CGI
  • Profit Participation Plan dzielimy się zyskami
  • Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
  • Praca Twórcza
  • Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
  • Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży
  • What you can expect from us

    Build your career with us.

    It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

    At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership.

    All of our professionals benefit from the value we collectively create.

    Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych