DORADCA DS OZE- Zarabiaj nawet i 7000 zł miesięcznie!
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Doradca ds OZE Wymagania : - Umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon - Swoboda wypowiedzi - Zaangażowanie - Podstawowa znajomość obsługi komputera - Wykształcenie min.

średnie - Dyspozycyjność W zamian oferujemy : - Stawkę gwarantowaną -podstawa 3000 netto+ atrakcyjny system premiowy - cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy - Bieżący rozwój kompetencji sprzedażowych - Możliwość awansu w strukturach firmy - Udział w licznych konkursach wewnętrznych - Pracę w zespole który jest zgrany, pozytywny i otwarty na nowe znajomości - Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów Prosimy w CV o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku