3500+premia Kasjer - Sprzedawca Warszawa MOKOTÓW
Frac Bis Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Sklepy spożywcze FRAC w Warszawie przy ul. Świętego Bonifacego 4, przy ul. Puławskiej 131 (dzielnica Mokotów) , przy ul. Wiertniczej 88 (dzielnica Wilanów), przy ul.

Karolkowej 30 (dzielnica Śródmieście) zatrudnią pracowników na stanowisko : Kasjer-Sprzedawca, pracownik stoiska mięsnego, piekarniczego, owoców i warzyw oraz magazynier.

Zakres obowiązków : obsługa klienta, wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o zachowanie standardów sieci i prawidłowe funkcjonowanie sklepu.

Nasze oczekiwania : Szukamy energicznych, pracowitych osób które chcą się rozwijać i pracować w sklepie jakiego jeszcze nie było! Jeśli masz doświadczenie i chęci do pracy dołącz do nas! Konieczne będą : Książeczka do celów epidemiologiczno -

sanitarnych dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy). Oferujemy : stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat), atrakcyjne wynagrodzenie : płaca zasadnicza w wysokości 3500 zł brutto plus premia uznaniowa, bony towarowe, realne możliwości awansu.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal ogłoszeniowy Lento.pl. lub na adres mailowy wskazany poniżej. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dn.

10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). ... (podpis kandydata do pracy) Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach .

zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.) ... (podpis kandydata do pracy) Jeżeli chce Pani / Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji (zgodnie z art.

6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) .

 • podpis kandydata do pracy) Administratorem danych jest Frac Bis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-414 Warszawa, ul.
 • Orłowicza 8 / 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

 • Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem;
 • jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości.

  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku