Magazynier - praca w godzinach popołudniowych - Komorniki
Agencja Zatrudnienia KS Service
Komorniki
3 d. temu
source : infoPraca

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest w czołówce najlepszych dostawców usług kurierskich. Sieć z własnymi spółkami krajowymi oraz z partnerami obejmuje 41 krajów europejskich.

Najwyższa jakość usług jest priorytetem firmy - 220 000 europejskich klientów jest w stałej współpracy.

Aktualnie, poszukujemy pracowników na stanowisku : Magazynier

Zakres obowiązków :

  • skanowanie paczek skanerem ręcznym
  • załadunek / rozładunek paczek z kontenerów do 30 kg
  • Wymagania :

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 14 : 30 - 22 : 30
  • możliwości samodzielnego dojazdu do miejsca pracy - Komorniki
  • Zapewnimy Tobie :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe 3100 zł brutto
  • 250 zł netto premii frekwencyjnej + premię jakościową nawet do 16% wynagrodzenia podstawowego
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku - w weekendy mamy wolne
  • Zainteresowała Cię nasza oferta? Myślisz o współpracy?

    Nic prostszego! Aplikuj, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i umówi Cię na spotkanie! : )

    Benefity :

  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System Poleceń
  • Rozwój
  • Zgłoś tę pracę