Listonosz z samochodem- praca dla osób z orzeczeniem
Fundacja Aktywizacja
Sejny, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Nie masz pracy i posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Koniecznie zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie pracę i przygotujemy Cię do niej!!! Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta osób na stanowisko : -listonosz z samochodem (miejsce pracy : Sejny)- 0,75 etatu Gwarantujemy : - wsparcie specjalistów, - dodatki finansowe do 600 zł, - kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, np.

informatyczne, prawo jazdy. Zadzwoń już dziś - 506 - 942 - 076 Czekamy na Ciebie! Do CV proszę dołączyć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art.

9 ust. 2 lit. a) RODO." Ogłoszenie opublikowane w ramach Projektu "Aktywuj pracę" realizowanego w ramach pilotażowego programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku