Hydraulik OD ZARAZ!
Techvisie Personeelsdiensten Centraal BV
Gdansk, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Szukamy do pracy HYDRAULIKA od zaraz! Zakres obowiązków : -montaż urządzeń sanitarnych, -montaż instalacji wodnych i cieplnych, -montaż instalacji miedzianych.

 • montaż instalacji rurociągowej w popularnych technologiach (układanie, spawanie, uszczelnianie rur; montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy) Wymagania : -przynajmniej 4-letnie doświadczenie na wymienionym stanowisku, -umiejętność czytania rysunku technicznego, -prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane), -komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, -certyfikat VCA.
 • Oferujemy : -bardzo dobre zarobki od 500 euro netto tygodniowo przy 40h, -zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem, -ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę, -atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura do 200 euro za osobę.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku