specjalista ds.kosztorysowania robót energetycznych
Randstad
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu

job description

Znasz się na liniach wysokiego napięcia? Pojawiła się właśnie nowa możliwość rozwoju zawodowego dla osób zainteresowanych obszarem robót energetycznych.

Rozpoznawalna na rynku firma z branży rozszerza swój zespół i szuka specjalistów w dziedzinie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogatą ofertę benefitów
  • pracę pełną ciekawych wyzwań
  • dodatkowe przeszkolenie w branży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zadania

  • prowadzenie i koordynacja działań związanych z opracowaniem dokumentacji ofertowej
  • analiza ryzyk wynikająca zapisów umowy i SIWZ-u
  • analiza dokumentacji techniczno ekonomicznej i wypracowanie założeń kosztorysowych
  • wysyłanie do oferentów zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji ofertowej
  • zbieranie materiałów i sporządzenie dokumentów przetargowych, uczestniczenie w wizjach lokalnych na obiektach budowanych lub oferowanych w celu przygotowania wycen
  • sporządzenie budżetu ofertowego
  • sporządzanie dokumentów przetargowych na opracowywanie ofert
  • sporządzanie szczegółowych kosztorysów do ofert, zleceń, umów na podstawie KNR-ów
  • sporządzanie wycen według kalkulacji indywidualnej
  • sporządzanie kosztorysów i analiz na roboty dodatkowe w trakcie trwania budowy
  • oczekujemy

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne, energetyczne)
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót w obszarze budowy linii i stacji elektroenergetycznych SN / WN, linii kablowych WN i SN, oświetlenia ulicznego
  • znajomość branży elektrycznej, energetycznej, budowlanej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 / C1
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel), Norma Pro
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych